PerakendeEx – Ücretsiz Full Perakende Satış Programı

PerakendeEx, Windows işletim sisteminin tümünde ücretsiz olarak kısıtlamasız full perakende satış işlemlerini tutmanızı yarayan Windows yazılımıdır. Türkçe ve kola kullanıma sahiptir.

PerakendeEx ile stok listesi, stok raporlama, stok girişi, stok çıkarma, alış işlemleri, perakende işlemlerinden perakende listesi, perakende raporlama, ürün bazında satış raporu, satış tarihi girme, satış tutarı girme, yeni alış raporu oluşturma, hareket silme, hareket iptali gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Program içerisinde ayrıntılar alanında programı nasıl daha etkin kullanabileceğinizi detaylı olarak bulabilirsiniz. Bunun için programa giriş yaptıktan sonra menüler alanında “Yazılı Hakkında” menüsüne gidiniz.

Özellikle stok işlemlerinde gelişmiş özelliklere sahip bu program ücretsiz perakende programı arayanlar için önereceğimiz bilgisayar yazılımıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 10.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Selçuk Özdemir


PerakendeEx İndir


PerakendeEx Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kurulum sırasında kullanım şartlarını kabul ederek kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum ekranında size programı sadece siz mi yoksa sizden farklı kullanıcılar da olacak mı sorusu soracaktır. İlgili seçimi yaparak kuruluma devam ediniz.

Bu aşamalardan sonra kurulumu onaylayınız ve kurulumu bilgisayarınıza yapmasını bekleyerek kurulumu tamamen bitiriniz. İlk girişte kullanıcı adı ve şifre alanını boş girerek direk “Tamam” butonuna basarak giriş yapacaksınız.

Bu muhasebe programını sadece kurarak çalıştırmanız yeterlidir. Ayrıca başka bir program kurmaya gerek duymadan bilgisayarınızda açarak muhasebe işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Etiket: ,

İndirlik - Editör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Tüm işlemleri destekli bir şekilde yap.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.

PerakendeEx – Ücretsiz Full Perakende Satış Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 6 Adet.

  • İndirlik - Editör

   Merhaba @Korkmaz programı test ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Alt tarafta kurulum ve programın açılış resmini görebilirsiniz.

   Program rar ile sıkıştırılmıştır Winrar ile açarak klasör içerisinde bulunan yani Perakendeex klasörün içerisinde perakendeex.exe kurulumunu çalıştıracaksınız. Ne gibi bir sorun yaşadınız, biraz daha detaylı bildirirseniz size yardımcı olmak istiyoruz.

    • İndirlik - Editör

     Program kurulum sırasında C veya D bahsettiğiniz sürücü bu şekilde bir soru yok ama C ve D hiçbir yerde geçmiyor siz nerede hata aldınız anlayamadık. Kurulum bittiğinde masa üstüne kırmızı iconlu PerakendeEx simgesi yerleşiyor. Masa üstünde kısa yol oluşuyor mu bakabilir misiniz?

     Kurulumu çok basit aslında Winrar ile açarak kurulum yapıyorsunuz ayarlama yapmanıza da gerek yok direk kuruluyor en basit kuruluma sahip muhasebe programı tekrar dener misiniz?